X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
دانلود اوبونتو: تیک تاک، وقت وقت تبلت است! - بنویس

احود کاظمی

کانونیکال -شرکت سازنده اوبونتو- در ابتدای این ماه میلادی اعلام کرد که در سال 2013 سیستم عامل اوبونتو برای تلفن های هوشمند را ارائه خواهد کرد و همان طور که در نارنجی خوانده اید، از سوم اسفند نسخه ویژه توسعه دهندگان را برای گلکسی نکسوس و نکسوس 4 عرضه می کند و البته به این نیز بسنده نکرده و در MWC، سرویس نصب بر روی تلفن های توسعه دهندگان را هم ارائه خواهد کرد. 

اما شمارشگری که اخیراً در سایت اوبونتو شمارش معکوس خود را آغاز کرده، ما را بر آن می دارد که باور کنیم احتمالاً کانونیکال امشب یک سیستم عامل ویژه تبلت را نیز معرفی خواهد کرد. 

مورد عجیب دیگر این است که این شمارشگر دقیقاً بر شمارشگر قرار گرفته در سایت HTC منطبق است و هر دو در ساعت 7 و 30 دقیقه امشب به وقت ایران، صفر خواهند شد. آیا این انطباق تصادفی است یا بر عکس، کانونیکال و HTC دست در دست هم می خواهند یک تبلت جدید که مجهز به سیستم عامل اوبونتو ویژه تبلت ها است را معرفی کنند؟ 

اگر به عکس ارسالی HTC در اینستاگرام که در خبر قبلی آوردیم نگاه کنید، 2 شی شبیه تبلت هم در ردیف پایین زیر پارچه ها مشاهده می شوند. آیا رابطه ای بین آنها و اوبونتو وجود دارد؟ به زودی خواهیم فهمید. 

دیدگاه (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.